Korzyści z wynajmu

Grupa BKF to producent doskonałych systemów i urządzeń wysokociśnieniowych, opartych o najwyższej jakości technologie i komponenty oraz nowoczesny design. Wynajmując sprzęt w BKF uzyskujesz fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc w wyborze właściwego dla twoich potrzeb urządzenia. Korzystając z usługi wynajmu, masz  pewność, że oferowany sprzęt jest sprawny i nowoczesny pod każdym względem - przede wszystkim technologicznym.

W ofercie BKF Rent znajdziesz każdy rodzaj sprzętu do utrzymania czystości: od zamiatarek przez odkurzacze przemysłowe po myjki wysokociśnieniowe, a także środki i maszyny do pielęgnacji powierzchni. BKF Rent zawsze się opłaca, niezależnie od tego czy prowadzisz małą firmę budowlaną, czy też nadzorujesz ogromną inwestycję. Przewaga wynajmu nad zakupem widoczna jest na każdym kroku!

 

Korzyści finansowe:

Brak kosztów zakupu i problemu ze sprzedażą

Po prostu powiedz czego potrzebujesz a My zajmiemy się resztą.

Szeroka gama wyboru

Wybierz dokładnie to czego potrzebujesz. Nie przepłacaj.

Nie magazynuj, oszczędzaj!

Po co płacić za maszynę której nie używasz na co dzień? Wypożycz ją na tak długo, na  jak długo będziesz jej potrzebował

Korzyści organizacyjne

Łatwość pozyskania sprzętu

Zamawiasz, a my dostarczamy ci sprzęt gotowy do pracy.

Bezproblemowy przebieg prac

Zapewniamy fachowe doradztwo, oraz pełną opiekę techniczną.

Łatwiejsza kontrola kosztów

Korzystanie z wypożyczanego sprzętu pozwala uniknąć problemów i kosztów związanych z licencjami i rejestracją sprzętu.

Elastyczny czas wynajmu

Wynajmując sprzęt od BKF sam decydujesz przez jaki czas używasz nasze urządzenie. Nie narzucamy minimalnej ilości dni wynajmu oraz konkretnych przedziałów czasowych. Korzystanie z wypożyczonego sprzętu eliminuje także problem związany z jego zbyciem, pozwalając oszczędzić czas i środki na to przeznaczone.

Wygoda finansowania

Wynajmując urządzenie od nas, nie obciążasz swojej firmy dodatkowymi inwestycjami. Wynajem urządzenia daje Ci możliwość dokładnego zaplanowania kosztów.

Zaawansowana technologia

Dzięki współpracy ze światowym liderem w zakresie produkcji pomp, nasze myjki zapewniają, długie bezproblemowe działanie. Używany komponentów wyłącznie najwyższej jakości w doskonale zaprojektowanej konstrukcji, odpornej na wyjątkowo trudne warunki. Przemyślane rozwiązania zwiększające żywotność najważniejszych elementów i prostota konstrukcji to atut, który daje swobodę działania.